Drzwi zewnętrzne dla domu

Drzwi zewnętrzne do domu – jakie wybrać?

Drzwi zewnętrzne do domu są strażnikiem bezpieczeństwa Twojej rodziny. Jednak to nie jedyne funkcje, jakie spełniają. Otóż wysokiej jakości drzwi pomagają w utrzymaniu prywatności, gdyż wyciszają dźwięki wydobywające się wewnątrz domu, ale też na zewnątrz. Do tego pomagają w utrzymaniu ciepła w domu, dzięki czemu możesz zaoszczędzić na rachunkach za energię. Najważniejsze staje się zatem to, by wybrać takie drzwi wejściowe zewnętrzne, które spełnią Wasze oczekiwania i podniosą komfort życia. Przekonaj się, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, zanim jeszcze zamówisz drzwi zewnętrzne do domu.

Najważniejsze cechy solidnych i nowoczesnych drzwi zewnętrznych

Kupujesz po raz pierwszy wysokiej jakości drzwi, z których Ty i Twoja rodzina będziecie mogli korzystać przez kolejne lata? W takim razie konieczne będzie zwrócenie uwagi na szereg bardzo ważnych aspektów. Wśród których można wyróżnić:

  • grubość skrzydła,
  • stopień dB. izolacji akustycznej,
  • współczynnik przenikania ciepła,
  • rodzaj wkładki,
  • rodzaj i wygląd klamki,
  • rodzaj progu – szczególnie polecane są te wykonane ze stali nierdzewnej z uszczelką,
  • rodzaje zawiasów zewnętrznych,
  • typ bolców.

Jeszcze więcej bardzo ważnych kwestii, o których nie możesz zapomnieć w trakcie kupowania drzwi zewnętrznych do domu, znajdziesz w dalszej części naszego poradnika. Dzięki tym praktycznym wskazówkom kupowania drzwi stanie się łatwiejsze, a satysfakcja z dokonanego wyboru jeszcze większa.

Drzwi zewnętrzne klasyczne – gwarancja bezpieczeństwa

Warto pochylić się nad jeszcze jedną kwestią, która w dużej mierze wiąże się także z wytrzymałością drzwi zewnętrznych do domu. Otóż chodzi o aspekt związany z bezpieczeństwem. Czym się wyróżniają modele antywłamaniowe? Przede wszystkim drzwi zewnętrzne antywłamaniowe posiadają zamek i klamki, z którymi żaden złodziej sobie nie poradzi. Popularnym rozwiązaniem wśród naszych klientów są modele z dwoma niezależnymi zamkami. Wtedy kluczową rolę odgrywają wkładki i klamki.

Duże znaczenie pełnią również bolce antywłamaniowe i przeciwwyważeniowe, które sprawiają, że zyskujesz znacznie większe bezpieczeństwo i minimalizujesz ryzyko włamania.

Bardzo ważne jest także to, że bezpieczeństwo nie wiąże się jedynie z zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Równie istotne staje się także to, żeby Twoja rodzina czuła się pewnie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak silne ulewy deszczu, śnieżyca, wichury oraz bardzo wysokie temperatury. Sięgając po produkty z naszej oferty, masz pewność i pełną ochronę przed każdą pogodą. Dzięki temu zawsze będziesz czuł się bezpiecznie, a w dodatku Twoje wysokiej jakości drzwi zewnętrzne do domu pozostaną w doskonałym stanie.

Designerskie drzwi zewnętrzne nowoczesne

Obawiasz się, że ten materiał sprawi, iż Twoje nowoczesne drzwi zewnętrzne nie dopasują się do aranżacji domu i jego stylu? Już nie musisz! Rozwiązaniem stają się modele, które zostały pokryte specjalną folią PVC, dzięki czemu Twoje nowe drzwi zewnętrzne do domu wyglądają tak, jakby były wykonane z drewna! Naprawdę efekt jest tak łudząco podobny, że trudno jest dostrzec, z czego zostały wykonane Twoje drzwi, a mimo tego będą one znacznie bardziej wytrzymałe niż modele z drewna.

Do wyboru są u nas takie kolory drzwi, jak – polski złoty dąb, polski ciemny orzech, antracyt czy biel. Jak widzisz, rozbieżność jest tak duża, że dopasowanie odcienia do Twojego domu stanie się znacznie łatwiejsze, a efekt będzie na pewno zachwycający.

Ciekawą wskazówką może być dopasowanie koloru drzwi do koloru okien, elewacji czy kolorystyki, która dominuje w obrębie budynku. Czasem ciekawym rozwiązaniem jest również postawienie na kontrastujące odcienie.

Dobrze postrzegane jest też dopasowanie wszystkich drzwi do siebie. Zatem możesz za jednym zakupem zamówić u nas modele, które będą spójne wizualnie. Chodzi tutaj o dopasowanie drzwi wewnętrznych do zewnętrznych. W ten sposób zyskasz naprawdę spójny i zachwycający efekt.

Do jakiego stylu pasują nasze drzwi zewnętrzne do domu?

Zatrzymajmy się jeszcze na moment przy temacie związanym z designem naszych drzwi wejściowych zewnętrznych. Oferujemy zarówno modele nowoczesne, jak i klasyczne. Dzięki temu na pewno znajdziesz idealny model, który spełni Twoje oczekiwania. Z łatwością odnajdziesz wśród naszych kolekcji modele, pasujące do stylu, wyróżniającego nowoczesne budownictwo. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań także odnajdą wśród naszych propozycji, coś, co przypadnie im do gustu. Jeśli Twój dom został w całości zaprojektowany w aranżacji skandynawskiej, minimalistycznej, modernistycznej czy też industrialnej, również bez obaw polecamy naszą markę. Trudno znaleźć na rynku bardziej kompletną i dostosowaną do potrzeb współczesnych kupujących ofertę.

Drzwi wejściowe zewnętrzne – najpopularniejsze trendy

Jeśli dopiero budujesz dom lub nie możesz zdecydować się, jak mają wyglądać drzwi zewnętrzne do Twojego domu, to już spieszymy z pomocą. Wielu naszych klientów lubi zwracać uwagę na aktualne trendy i materiał jeszcze zanim złożą zamówienie. Zastanawiają się, czy wybrać coś z drewna, a może innego materiału i wtedy uwagę zwracają drzwi zewnętrzne aluminiowe.

Zazwyczaj moda odnosi się jedynie do walorów wizualnych drzwi wejściowych. Idąc tym tropem, zdecydowanie warto wskazać na to, że najpopularniejsze są obecnie drzwi w kolorze antracyt. Jednak to nie koniec, bardzo popularne są też ciemne odcienie, jak najbliższe czerni. To może Cię zaskoczyć, ale wśród trendów drzwi zewnętrznych do domu często wyróżnia się także modele przeszklone, np. ze stropsolem.

Nie bój się podążać za trendami, ale pamiętaj również o ponadczasowych rozwiązaniach, które pomimo upływu czasu zawsze będą wzbudzały zachwyt i idealnie pasowały. Na pewno wszelkie odcienie przypominające drewno, a szczególnie naturalny dąb to kierunek, którym warto obrać. W końcu tego typu odcienie drzwi zewnętrznych do domu nie przestaną cieszyć się ogromną popularnością.

Drzwi zewnętrzne do domu a koszty

Cena, jaką trzeba zapłacić za drzwi do domu to sprawa bardzo indywidualna. Przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na to, że najtańsze modele zazwyczaj są niższej jakości i nie posiadają wszystkich funkcji, na których zapewne Ci zależy. Szczególnie gdy kupujesz drzwi u niesprawdzonych producentów, czy decydujesz się zakupić je w supermarkecie.

U nas nie musisz się o to obawiać. W naszej ofercie zagwarantowaliśmy nie tylko spory wybór drzwi zewnętrznych do domu, wśród którego na pewno znajdziesz idealny model dla siebie. Dostępne są one w różnym przedziale cenowym, gdyż do wyboru masz wiele wariantów i ogromne możliwości dostosowania drzwi do swoich potrzeb i wyobrażeń. Jednak niezależnie od tego, na jaki typ i model się zdecydujesz, nawet na ten najtańszy, zawsze będzie wykonany z solidnych materiałów, co da Ci pełną gwarancję zadowolenia.

Tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem jest potraktowanie faktu kupowania drzwi zewnętrznych do domu jako inwestycji. Wysokiej jakości modele mogą służyć Twojej rodzinie nawet przez kilkadziesiąt lat i to bez ryzyka utraty funkcjonalności i solidności. Zatem nie oszczędzaj na czymś, co będzie miało tak duży wpływ na komfort, spokój, bezpieczeństwo i codzienne funkcjonowanie Twojej rodziny.

Dlaczego warto zamówić drzwi zewnętrzne nowoczesne u nas?

Zapewniamy wreszcie takie drzwi, jakich oczekujesz i potrzebujesz. Ich wytrzymałość, nowoczesny oraz ozdobny wygląd to nasze priorytety. Jednak oprócz tego oferujemy też montaż, co sprawia, że nasi specjaliści zagwarantują Ci, iż na pewno wykorzystasz cały potencjał, jaki tkwi w wybranych przez Ciebie drzwiach zewnętrznych do domu. Podkreślamy to, gdyż samodzielne montowanie naszych niektórych produktów jak drzwi aluminiowe zewnętrzne często jest niedokładne, co ma wpływ na Twój komfort i zadowolenie z drzwi. Nasze doświadczenie i znajomość Twoich potrzeb to nasze największe zalety.

Na co jeszcze zwracać uwagę, wybierając nowoczesne drzwi zewnętrzne?

Nie zapomnij także o takim aspekcie, jak rozmiar drzwi. Wśród najpopularniejszych modeli można wymienić na pewno te o wymiarach 2061x894 oraz 2070x1000. Zmierz dokładnie dotychczasowe drzwi oraz ościeżnice, by podjąć świadomą decyzję. Kieruj się nie tylko ich wysokością, ale też komfortową szerokością.

Często ignorowanym aspektem, gdy kupujesz drzwi zewnętrzne do mieszkania, jest ich grubość. Zazwyczaj modele najtańsze i niskiej jakości są bardzo cienki, przez co nie izolują ciepła i nie wygłuszają dźwięków wewnątrz domu i na jego zewnątrz. Do tego też nie są stabilne i bardzo łatwo można je wyważyć. Dlatego też lepiej sięgnij po modele, których grubość zaczyna się od ok. 55 mm, a najlepiej takie w okolicy 68 mm.

Inną ciekawą kwestią jest to, czy drzwi zewnętrzne klasyczne mają posiadać przeszklenie, czy też nie. Zdania są tutaj podzielone. Dlatego też u nas możesz zamówić zarówno modele bez przeszkolenia, jak i te, które zawierają tego typu ozdobne elementy. No właśnie, przeszklenie może mieć różny charakter. Dostępne są drzwi zewnętrzne do domu z przeszkleniem wykonanym z lakomatu, który wyglądem przypomina mleczne szkło, ale też z materiału, jakim jest stropsol, który znakomicie ogranicza dopływ promieni słonecznych. Jednak to nie koniec możliwości, gdyż nadal również w nowoczesnych drzwiach zewnętrznych bardzo popularne są witraże i przeszklenia typu roco.

Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami, aby zamówić Wasze wymarzone drzwi zewnętrzne do domu w korzystnej cenie i z perfekcyjnej jakości!