Zaznacz stronę

DZIAŁ HANDLOWY / LOGISTYKA:

T: +48 89 648 75 01
T: +48 89 644 82 88
F: +48 89 644 82 89
F: +48 89 648 75 02
E: kontakt@radex.com

Adres:

RADEX Poland Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Komunalna 2, 14-200 Iława
NIP: 744-177-52-60, KRS 0000334941, REGON 280423924
SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wkłady wniesione w całości w wysokości 9 530 000 PLN

Skontaktuj się z nami

RODO

7 + 8 =

Polska północna:

Konrad Makowski tel: 603700480; k.makowski@radex.com

Polska południowa:

Adam Oleszczuk tel: 600957157; a.oleszczuk@radex.com


Austria:

Stefan Dreher tel. +49 (0) 162 2600 600; s.dreher@kdi-group.eu
,

Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,


Bułgaria & Grecja:

Dinko Kiprov tel. +3598 999 197 97; dkiprov@intext.bg
,


Chorwacja:

Vlado Vukota tel. +385 1 3368 305; vlado.vukota@eurolam.hr
, ,


Czechy:

Gabriel Mostik tel. +420 608000622; g.mostik@radex.com
, ,

Anna Vojik Wisniewska tel. +420 608234564; a.vojik@radex.com
, ,


Estonia:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


Litwa:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


Łotwa:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


Niemcy:

Stefan Dreher tel. +49 (0) 162 2600 600; s.dreher@kdi-group.eu
,

Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,


Rosja:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


Słowacja:

Gabriel Mostik – tel. +420 608000622; g.mostik@radex.com
, ,

Anna  Vojik Wisniewska tel. +420 608234564; a.vojik@radex.com
, ,


Słowenia:

Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,


UK:

Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,


Ukraina:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


Węgry:

Jarosław Łuczyński – tel. +36 302491371; j.luczynski@radex.com
,

Andrea Pinter tel. +36 304699558; a.pinter@radex.com
,


Włochy:

Justyna Jobda – tel. +393383930162; j@ceola.biz
,


O.K. Doors®

ul. Komunalna 2 14-200 Iława, Polska