Select Page

DZIAŁ HANDLOWY / LOGISTYKA:

T: +48 89 648 75 01
T: +48 89 644 82 88
F: +48 89 644 82 89
F: +48 89 648 75 02
E: kontakt@radex.com

Address:

RADEX Poland Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Komunalna 2, 14-200 Iława
NIP: 744-177-52-60, KRS 0000334941, REGON 280423924
SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wkłady wniesione w całości w wysokości 9 530 000 PLN

Contact us

RODO

9 + 4 =

AUSTRIA:

Stefan Dreher tel. +49 (0) 162 2600 600; s.dreher@kdi-group.eu
,

Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,


CROATIA:

Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,


CZECH REPUBLIC:

Gabriel Mostik tel. +420 608000622; g.mostik@radex.com
, ,

Anna Vojik Wisniewska tel. +420 608234564; a.vojik@radex.com
, ,


ESTONIA:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


GERMANY:

Stefan Dreher tel. +49 (0) 162 2600 600; s.dreher@kdi-group.eu
,

Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,


HUNGARY:

Jarosław Łuczyński – tel. +36 302491371; j.luczynski@radex.com
,

Andrea Pinter tel. +36 304699558; a.pinter@radex.com
,


ITALY:

Justyna Jobda – tel. +393383930162; j@ceola.biz
,


LATVIA:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


LITHUANIA:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


Poland

Konrad Makowski tel: 603700480; k.makowski@radex.com

Adam Oleszczuk tel: 600957157; a.oleszczuk@radex.com


RUSSIA:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


SLOVAKIA:

Gabriel Mostik – tel. +420 608000622; g.mostik@radex.com
, ,

Anna  Vojik Wisniewska tel. +420 608234564; a.vojik@radex.com
, ,


SLOVENIA:

Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,


UK:

Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,


UKRAINE:

Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,


O.K. Doors®

ul. Komunalna 2
14-200 Iława, Polska